Hakkımızda

Özel Gökbora Anadolu Lisesi 2014 yılında, deneyimli eğitimciler ve sektör lideri uzmanlardan oluşan kadrosuyla; sektörünün ihtiyaçlarına yönelik, dil bilen, gelecekte sektörde söz sahibi olabilecek bireyler yetiştirmektedir.

Amacı; Vatanına, Bayrağına, Ezanına sahip çıkan bir nesil yetiştirmek olan okulumuz, alanında dünya standartlarını yakalamak arzusundadır.

Her öğrenciye Koç Öğretmen projesiyle Öğrenci-Öğretmen-Veli iletişimini güçlü tutarak, öğrencilerin motivasyonları yüksek tutularak, gelişimi en üst düzeyde tutulmaktadır.

Öğrencilere çift yabancı dil ( İngilizce – Almanca ) eğitimi verilmektedir.

Binamız 5 kattan ibarettir. Her katta internet bağlantılı akıllı tahtalı sınıflarımız mevcuttur. Bir katta meslek dersleri laboratuvarları, fen dersleri laboratuvarı, kapalı spor salonu, yemekhane, konferans salonu, bir katında idare odaları, öğretmenler odası ve veli bekleme salonu, Bahçemizde basketbol ve voleybol sahası , bulunmakta olup,diğer katlarda ise derslikler bulunmaktadır.

Ayrıca bahçede yer alan kantinimiz öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Okulumuz, E-5 karayoluna Küçükçekmece girişinden 2 km. uzaklıkta, Halkalı gümrüğünün karşısındadır.Otobüs ve minibüsle ulaşım yaklaşık 10-15 dakika arasındadır. Ulaşım son derece kolay ve rahattır. Ayrıca okulumuz öğrencileri için çeşitli servis seçenekleri de bulunmaktadır.

Gençlerin gelecek kaygısı taşımamaları için onların iyi motive edilip, doğru tercihlere yönlendirilmeleri gerekmektedir. Bu konuda ebeveynlerin çok büyük sorumluluğu bulunmaktadır.